Sanoat mashinalari uchun ulkan DHK350-3-15A teshikli sirpanuvchi halqa
Qisqacha tavsif:
Mahsulot tafsiloti
Mahsulot teglari
Texnik xususiyatlar
DHK350-3-15A
Asosiy parametrlar
Sxemalar soni 3 Ish harorati “-40℃~+65℃”
Nominal oqim 15A, sozlanishi mumkin Ishlaydigan namlik <70%
Nominal kuchlanish 0~240 VAC/VDC Himoya darajasi IP54
Izolyatsiya qarshiligi ≥1000MΩ @500VDC Uy-joy materiallari Alyuminiy qotishmasi
Izolyatsiya kuchi 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Elektr aloqa materiali Qimmatbaho metall
Dinamik qarshilik o'zgarishi <10MΩ Qo'rg'oshin simining spetsifikatsiyasi Rangli Teflon izolyatsiyalangan va konservalangan ipli egiluvchan sim
Aylanish tezligi 0~600 rpm Qo'rg'oshin simining uzunligi 500 mm + 20 mm
Standart mahsulot konturini chizish
mahsulot tavsifi 1
Ariza topshirildi
• Ko'rgazma/namoyish uskunalari
• Qadoqlash / o'rash uskunalari
• Yarimo'tkazgichlarni qayta ishlash tizimlari
• Sanoat texnikasi
• aylanuvchi indeks jadvallari
• Jarayonni boshqarish uskunalari
• Og'ir uskunalar minoralari yoki kabel g'altaklari
• Favqulodda yoritish, robototexnika Palletlash mashinalari, Variant
• Tibbiy uskunalar | aylanuvchi sensorlar, favqulodda yoritish, robototexnika
• Miniatyura kabel g'altaklari
mahsulot tavsifi2
mahsulot tavsifi3
mahsulot tavsifi4
Bizning ustunligimiz
1. Mahsulotning afzalligi:
· Minimal elektr zanjiri shovqini bilan noyob signalni boshqarish samaradorligi
· Eng talabchan makon cheklovlariga mos keladigan zich qadoqlash
· Ham analog, ham TTL boshqaruv darajasidagi signallar bilan to'liq mos keladi
· Uzoq muddatli foydalanish uchun aniq shar rulmanlari
· Muhrlangan qurilmalar mavjud, IP67 ixtiyoriy
· Mustahkam anodlangan alyuminiy konstruktsiya
· Ethernet bilan mavjud
· Tez yetkazib berish
Zavod sahnasi
mahsulot tavsifi5
mahsulot tavsifi6
mahsulot tavsifi7Texnik xususiyatlar
DHK350-3-15A
Asosiy parametrlar
Nominal oqim 15A, moslashtirilishi mumkin Ish namligi <70%
Izolyatsiya qarshiligi ≥1000MΩ @500VDC Korpus materiali Alyuminiy qotishmasi
Izolyatsiya kuchi 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Elektr kontakt materiali Qimmatbaho metall