DHS012-18 Mikro gardishli sirpanuvchi halqa
Qisqacha tavsif:
  1. DHS012 seriyasi tashqi diametri 12 mm va gardishli mustahkam valli sirpanuvchi halqadir.
Mahsulot tafsiloti
Mahsulot teglari
DHS012 -18 Mikro Flanjli Slip Ring Tavsifi
Ingiant DHS012 seriyasining tashqi diametri 12 mm, u 1-48 kanalli integral aniqlikdagi o'tkazuvchan sirpanuvchi halqadan iborat, signal va quvvat aralash uzatishni qo'llab-quvvatlaydi, standart modellarga asoslangan holda kontaktlarning sonini va tok kuchlanishini sozlashi mumkin.
Odatdagi ilovalar
Mahsulot nomlash tavsifi
DHS012-18-2A
  1. (1) Mahsulot turi: DH—elektr sirpanuvchi halqa
  2. (2) O'rnatish usuli: S—qattiq valli sirpanuvchi halqa
  3. (3) Qattiq valli sirpanuvchi halqaning tashqi diametri: 12-12 mm
  4. (4) Jami sxemalar: 18-18 sxemalar
  5. (5) Nominal tok, aks holda u zanjirlar uchun boshqa nominal tokdan o'tsa, belgilanmaydi.
DHS012-18 Mikro Flanesli Slip Ring 2D Standart Chizma
DHS012-6-1A
DHS012-18 Mikro gardishli sirpanuvchi halqaning texnik parametrlari
Mahsulot darajasi jadvali
Mahsulot darajasi Ish tezligi Ish hayoti
Umumiy 0~200 rpm 10 million inqilob
Sanoat 300 ~1000 rpm 30 million inqilob
Texnik parametrlar
Elektrotexnika Mexanik texnik
Parametrlar Qiymat Parametrlar Qiymat
Uzuklar soni 18 Ring yoki Custom Ish harorati -20℃~+70℃
Nominal oqim 2A Ishlaydigan namlik <70%
Nominal kuchlanish 0~240VAC/VDC Himoya darajasi IP51
Izolyatsiya qarshiligi ≥250ΜΩ@500VDC Qobiq materiali Zanglamaydigan po'lat
Izolyatsiya kuchi 220VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Elektr aloqa materiali Qimmatbaho metallar
Dinamik qarshilik o'zgarishi qiymati <10mΩ Qo'rg'oshin spetsifikatsiyasi AF-0.35 mm² bo'lgan har bir sxema uchun 5A,
AF-0.15 mm² bilan dam olish
Ish tezligi 0-100 rpm Qo'rg'oshin uzunligi 500 mm + 20 mm
DHS012-18 Mikro Flanjli Slip Ring Simlarining Texnik Xususiyatlari Jadvali
Simlarning texnik xususiyatlari jadvali
Nominal oqim Sim o'lchami
(AWG)
Supero'tkazuvchilar hajmi
(mm²)
Sim rangi Sim diametri
≤2A AWG26# 0.15 Qizil, sariq, qora, ko'k, yashil, oq,
jigarrang, kulrang, to'q sariq, binafsha, och, qizil, shaffof
Φ1
3A AWG24# 0.2 Qizil, sariq, qora, ko'k, yashil, oq, jigarrang, kulrang, to'q sariq, binafsha, och, qizil, shaffof, ko'k, oq, oq qizil Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Qizil, sariq, qora, ko'k, yashil, oq, jigarrang, kulrang, to'q sariq, binafsha, och, qizil, shaffof, ko'k, oq, oq qizil Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Qizil, sariq Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Qizil, sariq, qora, jigarrang, yashil, oq, ko'k, kulrang, to'q sariq, binafsha rang Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Qizil, sariq, qora, jigarrang, yashil, oq Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Qizil, sariq, qora, jigarrang, yashil, oq Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Qizil, sariq, qora, jigarrang, yashil, oq Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Qizil, sariq, qora, ko'k Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Qizil Φ4.2
>30A Parallel ravishda bir nechta AWG12# yoki bir nechta AWG10# simlaridan foydalaning
Qo'rg'oshin simining uzunligi tavsifi:
1.500+20 mm (Umumiy talab: Sirpanuvchi halqaning ichki va tashqi halqalarining sim chiqish teshigining uchidan sim uzunligini o'lchang).
2. Mijoz talab qilgan uzunlik: L <1000 mm, standart L + 20 mm
L> 1000 mm, standart L+50 mm
L> 5000 mm, standart L+100 mm