DHK025-33 2 kanalli USB 3.0 signali va boshqa signallar / quvvat bilan 25 mm diametrli ulkan USB 3.0 sirpanuvchi halqa teshigi
Qisqacha tavsif:
USB sirpanuvchi halqa – USB 3.0 sirpanuvchi halqa seriyasi
Standart 1-3 kanalli USB signali, maksimal 5 kanal
DHK025-33 standart teshik diametri 25 mm bo'lgan USB 3.0 sirpanuvchi halqa, uzatish 2 kanalli USB3.0 signali va boshqa signal/quvvat. USB sirpanuvchi halqasi USB signal uzatish uchun maxsus ishlab chiqilgan bo'lib, ko'p kanalli va barqaror signal uzatish xususiyatlariga ega. USB 2.0 sirpanuvchi halqasi va USB 3.0 sirpanuvchi halqa seriyasi aylanadigan tizim komponentlari orasidagi katta sig'im va yuqori samaradorlik muammolarini hal qilish uchun mo'ljallangan ikkita asosiy seriyadir. Ma'lumotlarni uzatish tezligi eng yaxshi texnik yechimni taqdim etadi.
Mahsulot tafsiloti
Mahsulot teglari
DHK025-33
Asosiy parametrlar
Sxemalar soni 33 Ish harorati “-40℃~+65℃”
Nominal oqim 2A.5A.10A.15A.20A Ishlaydigan namlik <70%
Nominal kuchlanish 0~240 VAC/VDC Himoya darajasi IP54
Izolyatsiya qarshiligi ≥1000MΩ @500VDC Uy-joy materiallari Alyuminiy qotishmasi
Izolyatsiya kuchi 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA Elektr aloqa materiali Qimmatbaho metall
Dinamik qarshilik o'zgarishi <10MΩ Qo'rg'oshin simining spetsifikatsiyasi Rangli Teflon izolyatsiyalangan va konservalangan ipli egiluvchan sim
Aylanish tezligi 0~600 rpm Qo'rg'oshin simining uzunligi 500 mm + 20 mm
Standart mahsulot kontur chizmasi:
DHK025